BÖTE Tezsiz Yüksek Lisans Programı 2017-2018 Güz Dönemi Haftalık Ders Programı


BÖTU PROGRAMI 2017-2018 GÜZ DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

Merhaba arkadaşlar.

Başkent Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Tezsiz Yüksek Lisans Programına hoş geldiniz.
Programın dersleri 25 Eylül 2017 haftası başlıyor.
Her bir ders için her hafta 1 saat olacak şekilde Internet üzerinden canlı yayın yapılacaktır. Bu yayınlara katılmanız beklenmekte.
Ders saatleri yukarıdaki resimde haftalık olarak gösterilmiştir. Belirtilen gün ve saatte, öğretim elemanının vereceği yönergeleri takip ederek canlı derslere katılabilirsiniz.
Öğretim elemanları sizlere SMS yollayarak gerekli bilgileri verecekler. Lütfen üniversitemize verdiğiniz telefon numaralarını güncel tutunuz.
Canlı derslerde öğretim elemanını görüp dinleyebilmeniz için kendi bilgisayarınızda hoparlör olması gerekiyor. Ayrıca derslerde hocaya canlı soru sormak ve kendi görüntünüzü de paylaşmak isterseniz bilgisayarınızda mikrofon ve kamera olduğundan emin olunuz.
Canlı derslere katılmak, dersle ilgili diğer dokümanlara ulaşmak ve ödev gönderebilmeniz için moodle.baskent.edu.tr adresinde yer alan ÖİYS sistemine kendiniz bir web tarayıcısı ile bağlanıp kayıt olmalısınız (giriş yapmalısınız). Bu konuda yine moodle.baskent.edu.tr adresinde yönergeler ve yardım videoları mevcuttur.Kullanıcı adınız ve şifrenizi bu yardım videolarına bakarak öğrenebilirsiniz.
Giriş yapıp profilinizi güncelledikten sonra sırasıyla aşağıdaki ders kategorilerini tıklayarak ilerleyin.
1, Ana Sayfa
2. Enstitüler
3. Eğitim Bilimleri Enstitüsü
4. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı – Uzaktan Eğitim
5. Bahar Dönemi Dersleri
Bu adımları tıkladığınızda, karşınıza bir ders listesi gelecektir. Almış olduğunuz derslere sırası ile kayıt olabilirsiniz.  Derslerin kayıt anahtarı yoktur. İlk tıklama ile derse giriş yapabilirsiniz.“Canlı Ders Bağlantısı için her hafta…………… arası tıklayınız.” bağlantısı ile canlı derse katılabilirsiniz. Öğretim elemanları kendi dersleriyle ilgili daha detaylı bilgiyi sizinle canlı derslerde paylaşacaktır.
Hepinize başarılı bir dönem diliyoruz.

 

Posted in Duyurular, Tüm Duyurular.